Nekupujte padělky tzv. kompatibilních tonerů z Číny!

Nepoužívejte kompatibilní tonery, RECYKLUJTE!

Vážený zákazníku,

jakožto zkušený český výrobce a distributor značkového spotřebního materiálu pro kancelářskou techniku si Vás dovolujeme upozornit na nebezpečí, které vyplývá při používání tzv. kompatibilních tiskových náplní.

Předně nové kompatibilní tiskové náplně poškozují autorská práva a patenty výrobců tiskáren. Tyto kompatiblní tonery zpravidla vyrobené v Číně, nemají licenci výrobců tiskáren pro jejich výrobu a prodej. Jedná se o padělky originálních náplní. Obsah těchto výrobků není znám stejně jako jejich výrobce. Nelze tedy stanovit jejich skutečné vlastnosti s ohledem na zdraví a životní prostředí. K výrobků není účtován recyklační poplatek, není znám výrobce či původce a tudíž po jeho spotřebování jej nelze vrátit ani původci ani výrobci k recyklaci. Nové kompatibilní tonery nelze repasovat neboť "co výrobek to originál". Proto vykupujeme pouze použité originální tonery a cartridge.

Doporučujeme používat pouze kvalitně repasované tonery. Repasované tonery nepoškozují autorská práva výrobců tiskáren, mají mnohem vyšší kvalitu a to zejména u barevných tonerů a šetří životní prostředí neboť náplň po jejím spotřebování lze dát k recyklaci nebo další renovaci.

Nepochybně již máte zkušenost s padělky zboží z číny např. u oděvů. Výsledek je úplně stejný.

Váš spolehlivý český výrobce spotřebního materiálu TONERSYSTEM s.r.o.

všechny články