Distributor

Hledáte-li spolehlivého dodavatele repasovaných, alternativních případně originálních náplní pro Váš velkoobchod, velkosklad, obchodní řetězec, kamenný obchod, e-shop popř. servis IT, neváhejte nás kontaktovat.

Sortiment

Široká nabídka repasovaných a alternativních náplní s dobrou dostupností v krátkém časovém horizontu. V případě potíží s nedostatkem prázdných obalů doplníme z vlastních zásob. Dodáme náplně také pro nestandartní tiskové zařízení. Podrobný rozbor nabízeného sortimentu zde.

Inovace

Společnost TONERSYSTEM zpravidla uvádí na trh novinky v oblasti tisku renovací a alternativ mezi prvními v ČR.

Obaly, logistika

Používáme kvalitní ekologické obaly bez označení výrobce. Zákazník není informován bez přání distributora o skutečném výrobci. Výrobek je vždy viditelně označen etiketou, případně EAN kódem včetně návodu k instalaci do zařízení. Na přání je možno dodat obaly a etikety dle designu a marketingových požadavků distributora. Obal vždy dobře chrání výrobek před poškozením během přepravy a manipulace. Disponujeme jednotnou řadou obalů pro všechny naše výrobky. Zboží expedujeme denně osobními závozy případně smluvním přepravcem PPL vždy zdarma bez ohledu na velikost objednávky. Urgentní požadavek na dodávku zboží je možno odeslat přímo na Vašeho zákazníka Vašim jménem zdarma.

Podpora

Vybraný distributor má možnost podpory při prodeji a distribuci zboží popř. cílených marketingových kampaních vůči konkurenčním firmám a výrobkům v daném regionu. Poskytneme pomoc při tvorbě bonusového programu, akčních setů, textovou i grafickou podporu, technickou pomoc při sestavení nabídek do výběrových řízení apod. Pro úspěšný start prodeje nového zboží vybavíme Vaši prodejnu regály se zbožím s odloženou splatností nebo do konsignace.

Výkup

Jestliže provádíte distribuci pouze nových originálních tonerů, tyto o Vás vykoupíme za výhodných cenových podmínek. Na přání vystavíme také prohlášení o ekologické likvidaci tonerů v případě jejich další nepoužitelnosti. Přepravu tonerů k výkupu zajistíme na vlastní náklady.

Expresní vyřízení vašich požadavků

Zákazníkovi je vždy přidělena pouze 1 kontaktní osoba pro veškerou komunikaci spojenou s objednávkou, tiskem, dodávkou zboží i servisem. V důsledku široké nabídky nabízeného sortimentu a spolupráci s osvědčenými dodavateli, vyřídíme Vaše požadavky v krátkém časovém horizontu.