Pracovní pozice

Administrativní pracovnice obchodního oddělení

Jsme spolehlivý dodavatel tiskových náplní pro partnery v rámci ČR i SR a hledáme spolehlivou a pracovitou kolegyni do našeho týmu.

Je Vaší prioritou spokojený zákazník a jste alespoň částečně technicky zaměřená?

Nebojíte se výzev a chcete se podílet na zlepšování procesů našeho obchodního oddělení?

Možná hledáme právě Vás.

Co nabízíme:

-        HPP v Ostravě – Vítkovicích ve firmě s téměř 20-ti letou historií

-        Práci v přátelském kolektivu

-        Fixní plat, prémie za velmi dobré výkony a iniciativu

Co požadujeme:

-        SŠ vzdělání obchodního nebo ekonomického zaměření s maturitou

-        Komunikativnost, spolehlivost, čistý TR

-        Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Explorer)

-        ŘP sk. B

-        Praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky

-        Základní znalost účetního programu výhodou

Co bude Vaše pracovní náplň:

-        Zpracování objednávek zákazníků

-        Příjem nebo odesílání zásilek

-        Tel. komunikace s obchodníky a zákazníky

-        Fakturace

-        Jednoduchá skladová evidence – příjem a výdej zboží

-        Drobná evidence – pošta, kupní smlouvy

Nabídky s profesním životopisem a fotografií zasílejte na: m.valchar@tonersystem.cz

6.9.2020